شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو
تصویر برای دسته  مرکز تلفن تحت شبکه  IP-PBX

مرکز تلفن تحت شبکه IP-PBX

3 Items in جدول 4 Items in جدول فهرست

UCM6202

مرکز تلفن UCM6202 شرکت Grandstream جزو نوآورانه ترین محصولات این شرکت می‌باشد که امکاناتی ویژه ای همچون Fax Server را در پایدار ترین حالت داراست. هم چنین بهره مندی از 2 پورت FXS و 2 پورت FXO از نقاط قوت این محصول می‌باشد.
تومان

UCM6204

مرکز تلفن UCM6204 شرکت Grandstream جزو نوآورانه ترین محصولات این شرکت می‌باشد که امکاناتی ویژه ای همچون پشتیبانی از 500 داخلی را در پایدار ترین حالت داراست. هم چنین بهره مندی از 2 پورت FXS و 4 پورت FXO از نقاط قوت این محصول می‌باشد.
تومان

UCM6208

مرکز تلفن UCM6208 شرکت Grandstream جزو نوآورانه ترین محصولات این شرکت می‌باشد که امکاناتی ویژه ای همچون Fax Server را در پایدار ترین حالت داراست. هم چنین بهره مندی از 2 پورت FXS و 8 پورت FXO از نقاط قوت این محصول می‌باشد.
تومان

UCM6510

مرکز تلفن UCM6510 شرکت Grandstream جزو نوآورانه ترین محصولات این شرکت می‌باشد که امکاناتی ویژه ای همچون 32 گیگابایت حافظه داخلی را داراست. هم چنین بهره مندی از 2 پورت FXS و یک پورت E1 از نقاط قوت این محصول می‌باشد.
تومان

U20

ساده ترین مرکز تلفن شرکت Zycoo که کمترین ظرفیت تماس را بین آنها دارد.
تومان

U50

مرکز تلفن U50 شرکت Zycoo یکی از مراکز تلفن بسیار کاربردی این شرکت است که در کنار ساختار ماژولار ، ظرفیت مناسب قیمت پایینی هم دارد.
تومان

فیلتر بر اساس:

پاک کردن همه
Close